ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri sayesinde yaz ve kış aylarını çok daha huzurlu ve konforlu geçirebilirsiniz. Hareketli olan alüminyum paneller ile tasarlanmış olan katlanma ve toplama hareketlerini aynı anda yapabilen dünyadaki tek sistem olarak bilinir.  Paneller özel tasarımlar ve oluşturulmuş tekerlekler ile hareket edebilme yeteneğine sahiptirler. Algılayıcı sensoru ile birlikte tüm paneller birbirleri ile uygun hareket etmeleri için yönlendirilmiş bir şekilde icat edilmiştir.

Alışılmış olan sistemlerin dışında daha kolay ve konforlu olanı sizlere sunmaktayız. Her açıdan açılabilme özelliği sayesinde gün ışığından maksimum şekilde faydalanma imkânı sunuyoruz. Aynı zamanda kış aylarında ya da yağmurlu havalarda tenteleri kapatarak bunlardan korunabilirsiniz. Alüminyum tentelerin katlama hareketleri sayesinde havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini de kullanabilirsiniz. Katlanabilir özelliği sayesinde dış temizliği son derece kolaydır. Çatıya çıkmadan iç taraftan tentenin temizliği yapılabilir

Tente Pergola Kullanımı

ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri son derece avantajlıdır. Kullanmış olduğu alanı estetik ve şıklık Katar rolling Roof özel hareket sistemi ile birlikte tüm gereksinim ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayabilmektedir. Özel tasarımlı paneller sayesinde yağmurlu ya da Karlı havalarda etkilenmeyen olanaksızdır.  Havalandırma sağlar alüminyum paneller sayesinde iç alana yağmur suyu girişi engellenebilir.

İstediğiniz zaman tenteleri açıp kapatabilirsiniz dayanıklı yapısı sayesinde rüzgârlı havalarda rahatsız edici düzeyde ses yapmaz. Sağlamış olduğu ısı yalıtımı ile birlikte Dört Mevsim kullanılabilir son derece rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Her türlü hava koşullarına ayak uydurabilen rolling Roof çatı sistemleri son derece güvenli bir yaşam alanı yaratabilir. Kış aylarında açık havanın keyfini sürmenizi olanak sağlar bunun için pek çok kişinin tercihidir.

Paneller Nasıl Hareket Eder?

ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemlerini her türlü mekan için kullanabilirsiniz. Kendi ekseni etrafında hareket edebilen paneller bulunmaktadır. İstenilen miktarda açılıp ya da kapalı bilme özelliğine sahiptir. İstediğiniz kadar açıklık bırakabilir ve durdurabilirsiniz farklı büyüklüklerdeki mekanlar için özel tasarımlarla rolling rooflar üretilebilir.

Restoran kafe kurumsal işletmeler ve benzeri alanlarda farklı şekillerde kullanılabilir. Son derece Konfor sunan bir üründür sigara kullanımının olmuş olduğu kafe ve restoranlarda kullanılarak insanları daha ferah ve rahat bir ortam yaratmak amacıyla kullanılmıştır.  Neredeyse bir çözüm önerisi niyetinde kullanılan Bu ürün Son derece işe yarar bir özelliktedir.

ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF ÜRKMEZ, ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF PERGOLA, ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA ÜRKMEZ, ROLLİNG ROOF TENTE ÜRKMEZ

Kullanım Ömrü

ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri uygun fiyatlıdır. Uzun ömürlü yapısı ile birlikte pek çok kişi tercihleri arasında yer almaktadır.  Renk seçenekleri bulunan rolling krom açılır tavan sistemleri sayesinde İstediğiniz şekilde aydınlatma ve ısıtma sistemlerinde kullanabilirsiniz. Talebe uygun bir şekilde LED aydınlatma ya da lüks bir görünüm kazandırabilir.

Farklı özellikleri bekletebilirsiniz LED aydınlatma görünüm kazandırabilir farklı renk seçenekleri konforlu ve özel kullanın sağlama şansına sahipsiniz. Pek çok kişi tarafından ve pek çok kurum ve kuruluş tarafından özellikle kafe ve restoranlarda bu tentelerin kullanımı görebilirsiniz

Tentelerin Kullanım Yerleri

Ürkemz Rolling roof tente pergola sistemleri çok kullanışlıdır. Büyük balkonlar ya da çatı katlarında uygulanmış olan rolling Roof açılır tavan sistemleri sayesinde hem evinizin içi genişler hem de daha ferah ve estetik bir görünüm kazanmış olur.

Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış olan rolling Roof tavan sistemleri sayesinde temiz havadan maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda rolling açılır tavan sistemleri ile birlikte yanlışa tek bir tuşla kapalı mekanları açık bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra açık mekanları da kapalı bir hale getirebilme şansına sahipsiniz özel tasarım alüminyum çatı panelleri sayesinde kışın dondurucu soğuktan yazın ise kavurucu olan sıcaktan kendinizi koruyabilirsiniz

Tentelerin Açılıp Kapanması

ÜRKMEZ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri sayesinde pek çok sıcaktan ve soğuktan korunabilirsiniz. Pek çok kişinin tercihi olan bu ürün oldukça kullanışlı ve avantajlıdır insanlar bu ürünleri genellikle kafe ve restoranlarda kullanırken aynı zamanda evlerde çatı katlarında da kullanılabilir.

Hatta balkonlarda da bunların kullanımını görmek mümkündür açık havaları kapalı hale kapalı olan mekanları da açık hale getirmeniz için oldukça uygun ve kullanışlı bir üründür. Son derece basit hareketlerle açıp kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız size bu konuda güler yüzlü bir şekilde hizmet sunuyor.