GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri son derece kullanışlı ve güvenli olan sistemlerdir. Pek çok mekan sahibi tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Rolling Roof açılır tavan sistemlerine göre daha değişik hareket eder.  Halk arasında açılır kapanır tavan ya da teras olarak bilinir. Kış bahçesi çalışmalarında sıklıkla tercih edilen bir sistemdir. Tente sistemi ile tasarlanmış olan tek düzenek bulunduğu için aydınlatma olayı olmaz. Açılır kapanır sistemi fırtına, yağmur, dolu yağışlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Rolling Roof Ne İşe Yarar?

GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri sayesinde insanlar ger mevsim rahat bir şekilde bahçeler de ve balkonlarda oturabilirsiniz. Her mevsim sahip olduğunuz mekân seçeneklerin de tercih edebilirsiniz. Müşterilerinizi arttırmak istiyorsanız en doğru seçim teknoloji ile ilgili tente pergolalar almanız gerekiyor. Son derece kaliteli ve dayanıklı olan malzemelerden üretilmiştir. kullanım alanları oldukça geniştir. Genellikle kafelerde, restoranlarda bu ürünle karşılaşmanız mümkündür.

Rolling Roof Kullanım Alanları

Gümüldür rolling roof tente pergola sistemleri firmamız tarafından satılmaktadır. Tenteler oldukça kaliteli olan ürünlerdir. Bu tasarımlar genellikle kış bahçesi ve Lokantası olan kafelerde daha fazla tercih edilmektedir. Hanelerde, teras, balkon, verand, çatılı olan yerlerde sık sık kullanılmaktadır. Açık hava da keyif sürmek için kış aylarında da sürdürmeyi isteyen bireyler için bu düzenek birebirdir.  Güneş ışıklarından maksimum faydalanmayı sağlayan bir üründür.

Özellikle kış aylarında Güneşli zamanlarda içeri ısı girmesi için ve güneş ışınlarından faydalanmak için kullanılır.  Yaz aylarında Açılabilir özelliği sebebiyle yeniden güneşten yararlanma olanağı sunarken aynı zamanda gölgelikte oluşturabiliyor. Çay bahçelerinde kahvehanelerde döner salonları ve nargile salonları restoranlar kafeler gibi pek çok yerde bu sistemleri tercih ediyorlar. Fırtınalı veya rüzgârlı havalarda rüzgârın sitesinden dolaylı olarak ses yapmazlar.

GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF GÜMÜLDÜR, GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF PERGOLA, GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA GÜMÜLDÜR, ROLLİNG ROOF TENTE GÜMÜLDÜR

Dekor Olarak Tente Kullanımı

GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri güneşli havalarda güneşten korunmak için, kış aylarında ise soğuktan korunmak için kullanılırlar. Giriş dekorları çalışmalarını daha ahenkli ve daha bir konuma gelebilmesi için tasarlanmıştır. Güneş ışınlarından maksimum oranda faydalanmaya gerçekleştiren düzenek sayesinde ısı izolasyonu gerçekleşebilir.

Bu nedenden dolayı ısıtma sistemleri ile bu kategoride uygulanma özelliği bulunur. Dekor olarak pek çok yerde tente kullanımını görmek mümkündür. Tentelerin kullanımı son zamanlarda bur hayli artmıştır. Evler de dairelerde, balkonlarda, teraslarda kullanılması mümkündür. Dekor tenteler pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Farklı renk seçenekleri ile birlikte istediğiniz

Rolling Roof Özellikleri

GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri uygun fiyatlı olarak firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Tente hizmeti verirken müşteri memnuniyetine dikkat ediyoruz. Pergola sistemleri ile birlikte kafeler çok daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Sistem açıkken dahil kalifiye Dizayn profiller vasıtası ile kardan, yağmurdan, doludan etkilenmeden havalandırma sağlayabilir. Her açıdan açılabilen paneller sayesinde gün ışığından istenilen miktarda istifade edilebilir.

Her mekânda kullanılabilen rolling Roof Dünyada hiçbir açılır tavan düzeneği bu düzey de sunulmadı. Katlama ve toplama hareketlerine aynı zamanda birlikte Sümer panellerini yapmış olduğu katlanma hareketleri sayesinde çatıdan havalandırma yapabilirken aynı zamanda gölgelendirme özelliğinde kullanabilirsiniz. Panellerini yapmış olduğu katlanma hareketi ile birlikte panellerinde iç temizlik için çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden kolay bir şekilde temizlenebilir. Kış aylarında panellerin üzerine yağan kar iç taraftan kolay bir şekilde temizlenebilir.  İstenilen renklerde tercih edebilirsiniz.

Katlanma Ve Toplanma

GÜMÜLDÜR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemleri sayesinde pek çok açık alanda oturma keyfi daha uzun sürebiliyor. Tavan düzeneğinin katlamalarda toplanma hareketi ile birlikte sunulması çok güvenli bir üstünlük sunmaktadır. İlk olarak dış bölgelerin Tesisleri yani gün ışığı gibi istenilen oranda iç ortama almaya da olanak sağlar. Aynı zamanda rüzgârı, doluyu uzaklaştırma gibi olanaklar sunabilmektedir.

Piyasada halihazırda pek çok pergola tente bulunmaktadır. Aynı zamanda branda sistemlerinin sunmadığı bütün Üstün özellikleri rolling roof sistemleri sunuyor.  Rolling roof tente pergola olarak malum tavan kapama tekniği gölgelendirme özellikleri kullanılmakta olup, Yağışlı havalarda iç alana su girişi engellenmektedir. Bu durumda pergola yağışlı hava koşullarına kullanma son derece uygundur. Güler yüzlü şekilde sizlere hizmet sunuyoruz.