Çeşitli yüzeylerde üretilebilen pergola sistemi, dış mekân oturma ünitesi olarak tanımlanabilir. Pergola sistemi kullanıcı tarafından her türlü hava koşuluna göre özelleştirilebilmektedir. Bu yapılar sıcak ve nemli havalarda gölgelik olarak kullanılabilir.

Kış aylarındaysanız ve hava yağışlıysa bu yapıların yardımıyla güzel kar manzarasından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle mevsim şartlarına göre şekillendirilmesine gerek yoktur. Aksine ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemi size rahatlık sunuyor.

Her mekânda kullanılabilen döner çatı, dünyadaki açılır tavan sistemlerinde olmayan katlanma ve toplanma hareketlerini sağlayan benzersiz bir tente sistemidir. Açık havada güneşin ve temiz havanın tadını çıkarın ya da açılır tavanda yağmurda oturun.

Pergola çadır sistemleri ek açık yaşam alanı sağlar. Her açıda açılabilen panel sayesinde güneş ışığını istenilen ölçüde kullanma imkânı sunar. Panelin katlanır özelliği sayesinde çatı havalandırılsa dahi gölgeleme fonksiyonu kaybolmaz. Bu sayede sıcak ve güneşli günlerde dahi gölgeleme özelliği sayesinde rahat edersiniz.

Ödemiş Rolling Roof Tente Pergola Özelliği

Rolling Roof Tente Pergola Sistem, açıkken bile, özel olarak geliştirilmiş bir profil sayesinde yağmur veya kardan ödün vermeden havalandırma sağlar. Ödemiş Rolling Roof Tente Pergola Panelin katlanma hareketi sayesinde panelin dışının temizliği çatıya gitmeden içeriden yapılabilir.  Elektrostatik fırın boya ile renklendirilmiştir.

Herhangi bir renkte uygulayın. Elektrostatik fırın boyası sayesinde dayanıklıdır.  Rulo kapaklar, restoran ve kafeler gibi sigara içmenin yasak olduğu yerler için mükemmel bir çözümdür.  İyi eğimli, oval veya düz bir çıkıntı sadece su geçirmez bir gölge sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yağmurlu veya karlı havalarda da kullanılabilir.

Gerekirse, şeffaf bir branda ile örtün. İstediğiniz boyutlara ve estetik gereksinimlerinize bağlı olarak çeşitli ürün çözümleri arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, terasa beyaz deniz hissi vermek için döner çatılı pergola tenteyi kullanabilirsiniz.

Pergola Sistemi Motor Ve Otomasyon

Ürünlerimizde dünyaca ünlü Fransız Somfy motor kullanılmaktadır. 5 yıllık garanti ve RTS teknolojisi ile bir düğmeye basarak motoru çalıştırabilirsiniz.

  • Pergola aydınlatma sistemi: Güçlü veya zayıf aydınlatma; bunların tümü LED teknolojisi spot aydınlatma veya lineer aydınlatma seçenekleri kullanılarak elde edilebilir.
  • ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA renk seçeneği: Beyaz-Alüminyum-Jet Siyah-Antrasit-Koyu Bronz-Kremdir.

Bu standartlarda istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF ÖDEMİŞ, ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF PERGOLA, ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA ÖDEMİŞ, ROLLİNG ROOF TENTE ÖDEMİŞ

Pergola Drenaj Sistemi

Hem kirişlere hem de kolonlara akıllıca entegre edilen drenaj sisteminin gizli parçaları, suyun tahliye edilmesini sağlar. Ödemiş Rolling Roof Tente Pergola kumaşı Kumaşlarımızın hafifliği, dokusu ve rengi yapıştırıldığı pergolaları yumuşatır ve süsler.

Çeşitli renk, desen ve malzeme kombinasyonları ile lüks ve benzersiz bir alan yaratın. Çevresel unsurlardan korunmak veya dört mevsim kullanılabilecek bir dış mekân yaşam alanı yaratmak için ideal bir sistemdir.

Elektrikli Pergola Çeşidi

Pergolanın üst kısmına takılabilen güneşlikler, pencereler ve montaj parçaları. Elektrikli pergola, elektrikli parçalar sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bir pergola modelidir. ÖDEMİŞ ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA Mega Tente Sistemi müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve başarılı işçilik ile istenilen ebatta, farklı renk, model, kumaş ve isteğe bağlı parçalarda elektrikli pergola imalatı yapmaktayız. Günümüz teknolojisi sayesinde başarılı sonuçlara ulaşarak kaliteli projeler üretebiliyoruz.

Ödemiş Rolling Roof Elektrikli Tente

Son zamanlarda işletme sahipleri ve geniş alana sahip kişiler tarafından  tercih edilen bir pergola sistemidir. Yüksek düzeyde koruma ve kullanım kolaylığı sayesinde elektrikli pergola, mevsim ne olursa olsun güzel bir yaşam alanı yaratır.

Sıcak yaz günlerinde bunaldığınızda güneşin içeri girmesini engelleyen bir gölgelik görevi görürken soğuk ve yağışlı kış günlerinde ise soğuk hava akımının içeri girmesine engel olarak koruyucu görevi görür. Bu sayede yazın sıcaktan kışın soğuktan koruma sağlamış olursunuz. Bu konforu yaşamak ve elektrikli tente sahibi olmak istiyorsanız bu konuda firmamız kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeler, özel binalarda ve işletme sahiplerinin lokasyonlarında oluşabilecek rüzgâr, yağış ve güneş gibi kötü hava koşullarına maruz kalmadan yaz ve kış aylarında konforlu vakit geçirmenizi sağlar. Bir aydınlatma sistemi kurarak geceleri sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve kullanım kolaylığı sayesinde temizliği  pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Tüm tente işlemleri için firmamız ekiplerinden güler yüzlü hizmet alabilirsiniz.