Bu kullanımı kolay sistem, her açıdan açılan güneş ışığını en üst düzeye çıkarır. Paneller kıvrımlıdır ancak kumaşa zarar vermez veya nefes alabilirlik sağlarken ışık engelleme işlevini etkilemez. Sistem kötü havalarda açık olarak kapatılır ancak özel profili sayesinde mekânın veya binanın etrafındaki insanlar yağıştan etkilenmeden güvenli bir şekilde yaşamaya devam edebilirler.

Bulunduğu ortama şık ve estetik bir görünüm katar ve geniş bir alan sağlar. TİRE ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA ses yalıtımı ve izolasyon açısından avantajlar sunar. Panelin katlanabilme özelliği, çatıya tırmanmadan bakım, onarım ve temizliği kolaylaştırır. Sektörde öncü olarak yola çıkarak her zaman sosyal, bireysel ve ahlakiyiz. Sağlık, güvenlik ve çevre dostu olmamız sayesinde müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyoruz.

Tire Rolling Roof Teras  Pergola

Teras, birçokları için favori bir yerdir. Yaz aylarında davetlerin düzenlendiği ve tek başınıza dinlenebileceğiniz teras, yağışlı havalar için uygun değildir. Ancak pergolada yaz ve kış teraslarının keyfini çıkarabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla gölge anlamına gelen TİRE ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA, sizi aşırı yaz güneşi, kış yağmuru ve kardan  korur. Sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan veranda pergola sistemi, soğuk kışların cildinize zarar vermesini engeller. Üretimi oldukça zor olan pergolaların bu kadar işlevsel olmasının nedeni özenle üretilmiş olmalarıdır. Öncelikle pergolanın üretildiği yer çok iyi analiz edilir. Su geçirmez pergolalar çoğunlukla yağışlı bölgelerde üretilmektedir.

Dayanıklı Rolling Roof Teras  Pergola

Tire Rolling Roof Tente Pergola daha hafif ve dayanıklıdır. Çünkü yağmur damlalarının yüzeye kuvvetli bir şekilde çarptığı hesaplanmıştır. Bu hesaplama sadece yağmur damlalarını değil, aynı zamanda dolu ve diğer kötü hava koşullarını da içerir. Çok güneşli yerlerde güneşte yıpranmayan ürünler tercih edilir. Yükselen sıcaklıklara dayanamayan teras pergola ürünleri dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Pergolalar için yağış türünün yanı sıra iklim koşulları da  önemlidir. İki farklı yerde çok fazla yağış olabilir, ancak birinde gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkı  çok fazladır. İkincisi, bu konumdaki pergola sistemi hem yağışa hem de ısı değişikliklerine dayanmalıdır.

TİRE ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF TİRE, TİRE ROLLİNG ROOF PERGOLA, TİRE ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA TİRE, ROLLİNG ROOF TENTE TİRE

Ahşap Pergola ve Alüminyum Pergola Arasındaki Fark

Teras pergola estetik potansiyeli olan bir sistemdir. Kullanışlı olup olmadığı tartışılır ancak ahşap ve alüminyum seçenekleri en popüler olanlarıdır. Elbette teknoloji ilerledikçe başka sistemler üzerinde de çalışıyoruz. Alüminyum ve ahşap pergolalar arasında fark vardır. Her ikisinin de güçlü ve zayıf yönleri var, bu yüzden bu seçimi kendiniz yapmalısınız. Ahşap TİRE ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA bakmak çok şık görünüyor. Zenginliği ve temizleme kolaylığı ile birçok kişinin tercihi olacaktır. Ancak, temizlik çok acımasız olmamalıdır. Temizlendikten sonra bile dikkat edilmesi gereken türler, değişen hava koşullarına dayanamaz. Ahşabı açarken ve kapatırken de sorunlar ortaya çıkabilir. Alüminyum genellikle kolay açılıp kapanması ve zorlu hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Rolling Roof Üst Pergola Fonksiyonları

Kötü hava koşullarından etkilenmeden havalandırma sağlar. Nefes alabilir olmasına rağmen ışık engelleme işlevini bozmaz. Her açıdan açılıp kontrol edilebilen Tire Rolling Roof Tente Pergola paneli sayesinde güneş ışığından tasarruf etme potansiyeli sunar. Çatı kısmı açılıp kapatılabilir. Tamiri, bakımı ve temizliği kolaydır. Uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Rolling Roof Pergolanın Kullanım Faydaları

Elektrik sistemi olduğu için elektrik kullanımına gerek yoktur. Uzaktan kumanda ile saniyeler içinde açıp kapatabilirsiniz. Mevsime göre iç/dış ortam oluşturabilirsiniz. Mükemmel koruma sağlar ve olası kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Kapatma işlemi cam ve çeşitli malzemeler ile yapıldığından aydınlatma sorunu yaşanmaz ve enerji tasarrufu sağlanır. Bu, işletme sahibinin müşterilerinin potansiyelini artırmaya yardımcı olur.

Rolling Roof Çatı Pergola Fiyatı

Garantili ürün hizmeti veren firmamız rulo çatı pergolaları için de onarım, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz için size sabit bir fiyat sunamıyoruz. Tire Rolling Roof Tente Pergola fiyatı kullanılan malzemeye, montaj yerinin boyutuna, eklenecek isteğe bağlı parçalara, kumaşa ve parçaların boyutuna bağlıdır. İşinizi ve yapınızı inşa etmek için hangi pergola sistemini kullanacağınıza karar vermemiş olabilirsiniz. Ürünlerimizi ve projelerimizi keşfederek ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan pergola modelini belirlemek için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Hala kararsızsanız firmamız ile iletişime geçerek pergola sisteminin model ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm tente ihtiyaçlarınızda güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle firmamız yanınızdadır.