Farklı tarzlarda yapılabilen Rolling Roof Tente pergola, dış mekân oturma ünitesi olarak tanımlanabilir. Tüm hava koşulları için kullanıcı  tarafından ayarlanabilir. Bu yapılar sıcak ve nemli havalarda gölgelik olarak kullanılabilir. Kış aylarındaysanız ve hava yağışlıysa bu yapıların yardımıyla güzel kar manzarasından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle mevsim şartlarına göre şekillendirilmesine gerek yoktur. Aksine pergola, sezon üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Rolling roof pergola sistemi katlama ve kurtarma fonksiyonlarını bir arada sunar. SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA sistemi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak Seferihisar ilçesinde ve  diğer illerimize de  ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Kötü hava koşulları nedeniyle sistem kapatılırken sahadaki ve binadaki insanlar güvenli bir şekilde devam edebilirler. Örneğin özel bir profil sayesinde yaşamları yağıştan etkilenmez. Bulunduğu ortama şık ve estetik bir görünüm katar ve geniş bir alan sağlar. Ses yalıtımı ve izolasyon açısından avantajlar sunar. Panelin katlanabilme özelliği, çatıya tırmanmadan bakım, onarım ve temizliği kolaylaştırır.

Rolling Roof Tente Pergola Pergola Fonksiyonları

Kötü hava koşullarından etkilenmeden havalandırma  sağlar. Nefes alabilir olmasına rağmen ışık engelleme işlevini bozmaz. Her açıdan açılıp kontrol edilebilen paneli sayesinde güneş ışığından tasarruf etme potansiyeli sunar. Çatı kısmı açılıp kapatılabilir. Tamiri, bakımı ve temizliği kolaydır. Uzun yıllar  kullanabilirsiniz. 110 x 150 özel alüminyum ray profilinde paslanmaz saç ve iğneler kullanır. Elektrostatik kaplama metal parçaların paslanmasını önler.  Profiller müşteri isteğine göre boyanmaktadır. SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA ahşabı andıran bitişi ile nostaljik bir atmosfer yaratır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak ürün uzun yıllar kullanılabilir. Çatılara ve yapılara kolay kurulum yapılır. Uzaktan kumandalı Somfy motoru ve sınırsız renk seçeneği vardır.

Oval Pergola Sistemi

Pergola, sütun ve sütunlardan oluşan bir dış mekân çerçeveleme sistemidir. Oval pergola, devrilme kabiliyetine sahip iskelet ray sistemi üzerinden hareket ettirilerek açılıp kapanabilen bir çatı sistemidir. Tecrübeli ustalar ve teknik donanıma sahip tente sistemi, müşterinin isteğine göre farklı renk, kumaş, malzeme ve opsiyonel parçalar uygulayarak tek katlı veya iki katlı oval SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA imalatı yapmaktadır.

Oval pergola sistemi, standart pergola sistemine göre beklentileri daha iyi karşılamaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde kolayca açılıp kapanabilen ve her türlü hava koşulundan etkilenmeyen pergola sistemleridir. Oval pergola sistemine isteğe bağlı olarak yağmur, güneş ve rüzgâr sensörleri takılabilir. Bu, kötü hava koşullarını otomatik olarak önleyecektir. Kavisli model rüzgar geçirmez ve düz model oldukça dayanıklıdır. Oval SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA en önemli özelliği görsel zarafetini tamamlayan yumuşak kısımları ile hayal ettiğiniz tasarımı oluşturmanıza olanak sağlamasıdır.

SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF SEFERİHİSAR, SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF PERGOLA, SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA SEFERİHİSAR, ROLLİNG ROOF TENTE SEFERİHİSAR

Rolling Roof oval Tente Pergola Kullanım Yerleri

Oval pergola artık vatandaşlar arasında oval tente veya radyal pergola olarak biliniyor. Dinamik ve estetik görünümü ile bu sistem iş ve ev için uygundur.  Tente sistemi otomatik sistem sayesinde vardiya ile açılıp kapanabilen, raylı sistem sayesinde manuel açılıp kapanabilen oval pergola sistemi üretmektedir. Formuyla dikkat çeken oval Seferihisar Rolling Roof Tente Pergola restoran, kafe, turistik tesisler, kurumsal çay bahçeleri, apartman bahçeleri, balkon, teras ve havuzlarda kullanılabilir. Raylar üzerinde hareket eden mekanizma gürültü ile çevreyi kirletmez. Solmayan kumaşı ve paslanmayan kısımları göz önüne alındığında oval pergolanın bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Sistemde kullanılan motorlar ithal ve garantilidir.

Seferihisar Rolling Roof Tente Pergola Kullanım Avantajları

Raylar ve motorlar ile yaparsanız kullanabilirsiniz. Otomatik kontrol ile açma ve kapama kolayca kontrol edilebilir. Eğimli yapısı sayesinde her türlü iş yeri ve eve uyum sağlar. Yıl boyunca kullanım için ticari ve konut alanlarındaki açık alanları genişletin. Odayı hava koşullarından kaynaklanabilecek dış etkenlerden korur. Uygun bir ortam yaratın. Bakım, temizlik, onarım ve onarım kolaydır.

Rolling Roof Tente Pergola Fiyatı

Rolling roof tente pergola Sistemi, yüksek kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Roof tente  bir SEFERİHİSAR ROLLİNG ROOF TENTE PERGOLA fiyatı, modeline, kullanılan malzemelere, isteğe bağlı parçalara, pergolanın boyutlarına ve uygulandığı alana göre değişmektedir. Ödemesi kolay ve kurulumdan sonra herhangi bir sorun çıkması durumunda ücretsiz teknik servis hizmeti de sunuyoruz. Oval pergola modelleri ve fiyatları hakkında bilgi ve kaliteli almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.