Her türlü açık alanda kolaylıkla oluşturulabilen katlanır çatı sistemi olan Rolling Lof Pergola Sistemi, katlama ve kurtarma fonksiyonlarını bir arada sunuyor. Sistem kötü havalarda açık olarak kapatılır ancak özel profili sayesinde mekânın veya binanın etrafındaki insanlar yağıştan etkilenmeden güvenli bir şekilde yaşamaya devam edebilirler. Bulunduğu ortama şık ve estetik bir görünüm katar ve geniş bir alan sağlar. Ses yalıtımı ve izolasyon açısından avantajlar sunar. Menemen Rolling Roof Tente Pergola panelin katlanabilme özelliği, çatıya tırmanmadan bakım, onarım ve temizliği kolaylaştırır.

Üretimde tercih edilen kumaşlar ve renkler daha uzun ürün ömrünü garanti eder. Üst paneli açıp kapatarak her mevsimin güzelliğini müşterilerinize ve sevdiklerinize hitap edebilirsiniz. İşletme sahipleri, müşterilere rahat bir ortam sağlarken, insanlar çocukları, arkadaşları ve akrabaları ile  mutlu anları paylaşabilir. Roll-top pergola, ışıklı, farklı renk ve model seçenekleri sayesinde uygulandığı ortama şık ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Neden Bir Pergolaya İhtiyacınız Var?

Bir pergolanın bahçeniz için harika bir katkı olmasının bazı iyi nedenlerine bir göz atalım.  Pergola evinizi kaplar kavurucu yaz aylarında evinizde bir Menemen Rolling Roof Tente Pergola tente olduğunda ve doğrudan güneş ışığından uzak olduğunda sizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın hissettiği sevinci hayal edin. Pergolalar güneşi tamamen engellemezler, ancak bol miktarda gölge ve kötü hava koşullarından korunma sağlarlar.

Ayrıca pergola, açık tasarımı sayesinde havanın serbestçe dolaşmasına izin verir.  Pergola evinize değer katar ve pergola sadece güzel bir yer değil aynı zamanda evinizi de tamamlar. Pergola, evinizin yaşam alanını genişleterek evinizin değerini artırır. Pergola, evinizi daha çekici ve kullanışlı hale getiren güzel bir yapıdır.

Pergola Yaşam Alanınızı Genişletir

Pergola, evinizin yaşam alanını da arttırır. Pergolayı ister evde asın, ister bahçeden uzağa kurun, Menemen Rolling Roof Tente Pergola siz ve misafirleriniz için rahatlatıcı bir atmosfer yaratır. Birçok insan çardaklarını arka bahçelerinde inşa etmeyi tercih ediyor. Pergola sadece bahçenizi daha çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda bitkiler için de harika bir yerdir. Bitkilerinizin bol güneş ışığı, yağmur ve hava akışı alabilmesi için açık bir çatı pergolası seçtiğinizden emin olun.

Menemen Rolling Roof Tente Pergola gizlilik sağlayabilir pergola açık olmasına rağmen, yakındaki komşulardan ve sokaklardan mahremiyetinizi korur. Gizliliğinizi artırmak istiyorsanız, pergolanın bir tarafına perde, tül ve kafes eklemek isteğe bağlıdır. Pergolanın bir tarafında büyüyen sarmaşıklar mahremiyet sağlayabilir ve pergolayı daha çekici hale getirebilir.

Pergola, partiler ve toplantılar için harika bir yerdir dışarıda parti ve toplantı yapmayı seviyorsanız, pergola tam size göre. Pergolanızı aşağıdaki gibi partiler için dekore etmenin birçok yaratıcı yolu vardır. Koltuklarınız için rahat şezlonglar, rustik ahşap banklar ve hatta dış mekân salıncakları seçin.

MENEMEN ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF MENEMEN, MENEMEN ROLLİNG ROOF PERGOLA, MENEMEN ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA MENEMEN, ROLLİNG ROOF TENTE MENEMEN

Pergola Çeşitleri

Farklı Menemen Rolling Roof Tente Pergola türleri için hızlı bir kılavuz bulunmaktadır. Bu, hangi pergolanın sizin için en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır. En yaygın pergola türü açık tasarımdır. Üstü açık tasarım, uygun güneş ışığının ve hava akışının pergolaya girmesine izin verir. Bahçe işleri için bir pergola kullanmayı planlıyorsanız, bu ideal bir tasarım seçeneğidir. Uygun fiyatı, evrensel tasarımı ve dayanıklılığı nedeniyle vinil pergolalar arka bahçeler için popüler bir seçimdir.

Çelik Pergola

Kötü hava koşullarından sıklıkla etkilenen bir bölgede yaşıyorsanız, çelik pergola iyi bir seçim olabilir. Çelik daha dayanıklıdır ve en uzun süre dayanmasının yanı sıra aşırı hava koşullarına dayanabilir. Yat pergola önceki Menemen Rolling Roof Tente Pergola tasarımlarından farklı olarak, geleneksel kafes çatılar yerine elastik kumaşlar kullanır. Açık bir çatı tasarımının olmaması nedeniyle, yelkenli pergola, diğer tüm pergola tasarımlarından daha fazla gölge ve barınak sunar.

Bir pergola ile güneşten, yağmurdan ve kötü hava koşullarından korunmanızı artırmak isterseniz, Üçgen bir pergola veya perde pergola tam olarak aradığınız şey olabilir. Açık çatı yapısının aksine üçgen pergola çatıya sahiptir. Çatının daha dayanıklı olması ve sert hava koşullarına dayanacak şekilde inşa edilmesi dışında, yelkenli pergolalara biraz benzerler. Tüm tente ihtiyaçlarınızda firma olarak güler yüzlü hizmetimizle yanınızdayız.