Yeni nesil katlanabilir çatı sistemleri dış mekanlarda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Öncelikli olarak gün ışığını istenilen oranda iç ortamdan uzaklaştırma veya iç ortama istenilen oranda alma imkanını sağlamaktadır. Aliağa rolling roof tente pergola yapılmayan mekanlarda alternatif olarak branda açılır tavan sistemleri uygulanmaktadır. Fakat branda açılır tavan sistemlerinde yağışlı havalarda sızdırmalar ve kar yağışı olan havalarda ise biriken kar yükünü taşıyamamaktadır. Ayrıca branda açılır tavan sistemlerinde zamanla yıpranmalar olabilir

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi Latince kökenli bir kelimedir. Latincede, saçak, su yolu anlamına gelmektedir.
Anlam olarak da  belirli bir hat boyunca yanlarına sütün ya da direkler dikilecek sarmaşık bitkilerle donatılmış gölgeli yürüyüş yolu ya da geçit anlamına gelmektedir.

Rolling Roof Tente Nedir?

Rolling roof tende, her mekâna uygulanabilen katlama ve toplama hareketini bir arada yapılabilecek bir çatı kapatma sistemidir. Özel tasarım paneller sayesinde katlama hareketi ile gölgelendirmeyi ve havalandırma işlemini aynı anda yapmak mümkündür.

Rolling Roof Tente Pergola Özellikleri

Rolling roof tende pergola sisteminde, tavan bölümü açılabilir ve katlanabilir özelliği aynı anda olması.
Rolling roof tente pergola da onarımı, bakımı ve temizliği oldukça kolay yapılabilmektedir.
Rolling roof tente pergola da her açıdan açılarak kontrol edilebilir paneller sayesinde gün ışığından tasarruf etme imkanı sağlamaktadır.

Rolling roof tente pergola da olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önler.
Rolling roof tente pergola da havalandırma imkânı sunarken, gölgelendirme özelliğini muhafaza eder.
Rolling roof tente pergola sistemini uzun yıllar kullanma avantajı sağlar.
Bu özelliklere sahip olan katlanabilir çatı  sistemi Aliağa rolling roof tente pergola kalitesiyle sahip olunur.

ALİAĞA ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF ALİAĞA, ALİAĞA ROLLİNG ROOF PERGOLA, ALİAĞA ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA ALİAĞA, ROLLİNG ROOF TENTE ALİAĞA

Rolling Roof Tente Pergola

Kullanıldığı Lokanta, cafe , restoran, çay bahçesi, ev, teras, ev bahçesi, balkon gibi alanlarda Aliağa rolling roof tente pergola sistemi kullanılır. Ayrıca açık ortamı bulunan işletmelerle, bahçeli ve teras bulunan evlerde kullanılarak kolaylık sağlamaktadır.

Yiyecek ve içecek hizmeti veren restoranlar ısınma ve yağışlardan rahatsızlık duyduğunda dolayı rolling roof tente pergola sistemi ile büyük bir kolaylık sağlamıştır. Mesela yaz aylarında olağan dışı yağmur yağmasıyla müşterilere dışarıda vakit geçirmek istediğinde bir düğmeye basmak yeterli olacak ve açık alanda üstü kapalı mekânda vakit geçirmiş olacaklar. Bu rolling roof tente pergola sayesinde işletmedeki müşteriler memnun kalmış olacaktır.

Rolling Roof Tente Pergola Avantajları

Rolling Roof Tente Pergola sistemini kullanarak, mevsimine göre açık ve kapalı alan sağlanır. Uzaktan kumanda sistemi ile saniyeler içinde açıp kapatma kolaylığı sağlar. Cam ve çeşitli malzemeler kullanılarak kapatma işlemi gerçekleştirildiğinden aydınlatma sorunu olmaz. Rolling roof tente pergola sisteminde aydınlatma sorunu yaşamadığı için enerji kullanımında tasarruf sağlar.

Rolling roof tente pergola sisteminde, oluşabilecek olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Ayrıca  rolling roof tente pergola sistemi kullanan işletme sahiplerine müşteri kapasitesinin artmasına yardımcı olacaktır.

Aliağa rolling roof tente pergola katlanabilir çatı sistemlerinin kurulumunu kaliteli malzemeler kullanımıyla, müşterilerimizin istek ve talebi doğrultusunda rolling roof tente pergolanın kurulumunu sağlamaktadır. Her açık alana kolaylıkla yapılan rolling roof tente pergola sistemi müşterinin tercihine göre farklı model ve özellikte üretimi sağlanmaktadır.

Rolling Roof Tente Pergola Fiyatları

Aliağa rolling roof tente pergola olarak müşteri memnuniyeti bizim için önem taşımaktadır. Rolling roof tente pergola sisteminde kullanılacak malzemeler kaliteli ve güvenilirdir. Her açık mekâna kolaylıkla yapılabilecek rolling roof tente pergola sistemi sizlerin tercihi doğrultusunda belirlenecek ölçülerde, farklı model ve renklerde, ışıklı özelliklere sahip rolling roof tente pergola üretimi sağlanmaktadır.

Lokanta, ev, çay bahçesi, cafe, ev bahçesi, teras, balkon gibi açık ortamı bulunan mekanlarda rolling roof tente pergola sistemi tecrübeli ve teknolojik cihazlarla istenilen ölçüde ücretimi yapılır.
Rolling roof tende pergola için sabit bir veremiyoruz. Uygulanacak mekânın ölçülerinin farklılığı, kullanılacak malzemeler, kumaş ve parçaların ölçüsü, eklenmesi gerekecek olan parçalardan dolayı değişebilmektedir.

Evinize ve işletmenize yaptıracağınız rolling roof tente pergola için ürünlerimizi, projelerimizi ve malzemelerimizin kalitesini inceleyerek Aliağa rolling roof tente pergola firmamızı tercih edebilirsiniz.
Rolling roof tende pergola sistemi ile özel alanlarınızı korumak ve samimi bir ortam oluşturmak için yaşam alanınıza kalite ve güzellik katmak için en uygun çözümdür. Uzaktan kumandayla kolayca hareket ettirilebilen  rolling roof tente pergola sisteminde geniş renk seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.