Buca rolling toof tente pergola sistemleri hem evler de hem de başka mekanlarda da kullanılabilir. Pergola kış ve yaz aylarında mevsimsel olayların yaşanması halinde mekanların ya da kullanım alanlarının korunması için kullanılmış olan bir üründür. Aslına bakılırsa bir sistem olarak da kabul edilebilir yaz ve kış aylarında bu ürünleri görmek mümkündür.

Pergola Tente Çeşitleri Ve Özellikleri

Buca rolling roof tente pergola her türlü mekânda kullanılabilir. Pergola çeşitleri mekanlarını yağış ve güneşe karşı korunması için kullanılmış olan bir üründür. Bunun yanı sıra mekanları Işık gösterme ve güzelleştirme adına da kullanılıyor. İnsanların ağırlandığı bahçe teras balkon gibi mekanlarda kullanılarak şık bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca restoran, cafe,  Otel Ya da alışveriş merkezlerinde de bu pergolaları görebilmeniz mümkündür.

Yapılmış olan ışıklandırmalar sayesinde şık bir kişisel mekân oluşturabilme olanağı sağlıyor. cam balkon olan alanlarda da kullanılabilir. Eğer mekanlarınızın mevsim şartlarından etkilenmesini istemiyorsanız ve aynı zamanda şık bir görüntü elde etmek istiyorsa pergolalar kullanabilirsiniz. Pergolalar sayesinde kapatılmasını istediğiniz bütün kötü görüntüleri kapatabilirsiniz.

Tente Pergola Kullanım Alanları

Buca rolling roof tente pergola alanları da bir hayli fazladır. Kafeteryalarda restoranlarda evlerin balkonlarında, oda bölmeleri olarak işyerlerinde kullanımını görmek mümkündür. Özellikle mağazalar tarafından kullanılıyor. Bunun nedeni ise çekici ve özel bir mağaza ve üzerine sahip olabilmektir. Kış bahçeleri, teraslar, çatılar, balkonlarda pergola sistemleri ile birlikte tenteler de kullanılabilmektedir.

Camın birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bergama giyotin cam sistemlerinin avantajları ısı yalıtımı ve ses yalıtımıdır. Isı yalıtımları camlardaki soğukluğu geçirme. Ayrıca kapalı konumdayken mevsimler kendiliğinden kaynaklı olarak Yağmur ya da kar gibi etkenlerden sizleri koruyabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra toz, yaprak, polen gibi pisliklerin içeriye girmesinde Önler. Fırtınalarda rüzgârlı havalarda oldukça dayanıklıdır. Camlar sayesinde uzun ömürlü olarak kullanım sağlanabilir. Dışarıdan gelmiş olan ve istenmeyen rahatsız edici seslere karşı da sizleri korur.

BUCA ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF BUCA, BUCA ROLLİNG ROOF PERGOLA, BUCA ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA BUCA, ROLLİNG ROOF TENTE BUCA

Pergola Nedir?

Buca rolling roof tente pergola sistemleri son derece kullanışlıdır. pergola kış ya da yaz aylarında mevsimsel olarak kullanılabilen bir üründür. Bu ürünler açılıp kapanma özelliğine sahiptir yaş başladığı zaman örtülerek içeriye su girmesini önleyen bilinen bir özelliğe sahiptir. Güneşli havalarda ise gölgelik görevi görebilmektedir.

Pergolalar üretilmiş olduğu malzemeleri ve özelliklerine bağlı olarak farklı şekillerde ve çeşitlerde üretilebilirler. En yaygın olarak bilinen pergola çeşitleri arasında otomatik, Işıklı, motorlu, alüminyum, ahşap ya da kumandalı pergola sistemleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra üretmiş olduğu malzemelerin renklerine bağlı olarak farklı renkler de kullanılabiliyor. Mekanlarınıza uygun renkler de tercih edebilirsiniz.

Pergola Çeşitleri Nedir? 

Buca Rolling roof tente pergola oldukça kalitelidir. pergola çeşitlerinin kullanılmış olduğu alanlar pergola çeşitleri genellikle mekanlarda kullanılıyor ve kanların yağış ve güneşe karşı korunması için aynı zamanda mekânın güzelleşmesi için kullanılan bir üründür.  İnsanların ağırlanmış olduğu balkonlarda teraslarda bahçelerde bu kullanımları görmek mümkündür. Kafe, restoran, Otel, alışveriş merkezleri gibi yerlerin dış ortamlarında kullanılmasına olanak sağlar. Yapılmış olan ışıklandırmalar sayesinde şık ve kişisel bir mekan oluşturabilirsiniz.

Açık Havalarda Tente Kullanımı 

Buca rolling roof tente pergola kullanımı bir hayli fazladır. açık hava kompresörü sıcak yaz günleri ya da soğuk kış aylarında Turbo olanı sayesinde bahçeniz de ya da terasınızda dört mevsim kullanabilirsiniz. Konforlu bir alan sayesinde camlar kusursuz bir şekilde kullanılabilir.

Sisteminize güneş ya da yağmur sensoru ilave edebilirsiniz. Sizin düşünmenize gerek kalmadan yağmur yağdığı zaman ya da çok sıcak olduğu zaman direkt olarak mekanlarınızın üstü otomatik bir şekilde kapanabilir özelliğe sahiptir. Böylece hem eşyalarınızı korunmuş olur hem de bahçeniz daha rahat ve serin kalabilir.

Uzaktan Kumandalı Sistem 

Buca Rolling roof tente pergola özellikleri sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. 2 panelli tente sistemlerinde bir tanesi sabit iken 3 tanesi hareketlidir ya da 1 panel sabit iken 2 panel hareketli olabiliyor. Yüksekliğe göre 4 panelli tente sistemleri de bulunabilmektedir. Bunlar son derece konforlu dur yaz ve kış aylarında kullanımları mümkündür. Kolay temizlenebilir özellikleri sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilebilir. Firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz.