Pergola açma kapama fonksiyonu sayesinde açık alanları kapatabilen modern bir elektrikli tente sistemidir. Sarmal çatı pergolası açık/kapalı çatı sistemi olarak adlandırılır. Her türlü açık alanda kolaylıkla oluşturulabilen katlanır çatı sistemi olan İzmir Rolling Roof Tente Pergola Sistemi, katlama ve kurtarma fonksiyonlarını bir arada sunuyor.

İzmir Mega Tente Sistemi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, İzmir ilçesi ve Türkiye’nin diğer eyaletlerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Işıklı, farklı renk, model ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenen ölçülerde ekipmanlarla roll-top pergola sistemleri üretilmektedir.

İzmir Rulo Çatı Pergola  Bu kullanımı kolay sistem, her açıdan açılan güneş ışığını en üst düzeye çıkarır. Paneller kıvrımlıdır ancak kumaşa zarar vermez veya nefes alabilirlik sağlarken ışık engelleme işlevini etkilemez. Sistem kötü havalarda açık olarak kapatılır ancak özel profili sayesinde mekanın veya binanın etrafındaki insanlar yağıştan etkilenmeden güvenli bir şekilde yaşamaya devam edebilirler.

İzmir Rolling Roof Tente Pergola Özelliği

İzmir Rulo Çatı Pergola Bulunduğu ortama şık ve estetik bir görünüm katar ve geniş bir alan sağlar. Ses yalıtımı ve izolasyon açısından avantajlar sunar. Panelin katlanabilme özelliği, çatıya tırmanmadan bakım, onarım ve temizliği kolaylaştırır. İzmir Rolling Roof Tente Pergola Tente Sistemi deneyimli ustalar ve son teknoloji teknik ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir.

İmalatı yapılan ürünlerde elektrostatik kaplama kullanıldığı için metal aksamların paslanmasını engeller. Üretimde tercih edilen kumaşlar ve renkler daha uzun ürün ömrünü garanti eder. Üst paneli açıp kapatarak her mevsimin güzelliğini müşterilerinize ve sevdiklerinize hitap edebilirsiniz. İşletme sahipleri, müşterilere rahat bir ortam sağlarken, insanlar çocukları, arkadaşları ve akrabaları ile mutlu anları paylaşabilir.

Roll-top pergola, ışıklı, farklı renk ve model seçenekleri sayesinde uygulandığı ortama şık ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özel hareketi sayesinde her yerde istenilen ihtiyaçları tam olarak karşılar. Bu sistem sezon içerisinde oluşabilecek kötü hava koşullarının neden olduğu dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlarken, ısı yalıtımı sayesinde her mevsim istenilen konforu sağlar.

Düz Exclusive Pergola

Özel pergola sistemi, tüm hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmış katlanabilir bir güneşlik sistemidir. Kavisli versiyon, Beaufort ölçeğinde 8 rüzgâr direnci sınıfını garanti eder ve düz versiyon, sınıf 6 dayanıklılığı garanti eder. Bu sistem özel bir Dickson Blackout kumaşından oluşur. Özel İzmir Rolling Roof Tente Pergola  sistemi, dişli bir motor tarafından tahrik edilir ve uzaktan kontrol edilebilir. İsteğe bağlı olarak sadece iki raylı düz versiyonda veya 350 cm çıkıntılara kadar eğimli versiyonda manuel olarak da kontrol yapılabilir. Renk olarak en çok tercih edileni beyaz, krem renkleridir

İZMİR ROLLİNG ROOF, ROLLİNG ROOF İZMİR, İZMİR ROLLİNG ROOF PERGOLA, İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE, ROLLİNG ROOF PERGOLA İZMİR, ROLLİNG ROOF TENTE İZMİR

Oval Exclusive Pergola

Özel pergola sistemi, tüm hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmış katlanabilir bir güneşlik sistemidir. Kavisli versiyon, Beaufort ölçeğinde Sınıf 8 rüzgâr direncini garanti eder ve düz versiyon, Sınıf 6 dayanıklılığı garanti eder. Bu sistem özel bir Dickson Blackout kumaşından oluşur.

Özel İzmir Rolling Roof Tente Pergola  sistemi, dişli bir motor tarafından tahrik edilir ve uzaktan kontrol edilebilir. İsteğe bağlı olarak, iki raylı versiyonda kontrol sadece manuel olarak yapılabilir ve düz veya 350 cm projeksiyona yatırılabilir. Yapısal renkler (doku boyası): beyaz, kahverengi, antrasit gri, krem, siyahtır. Karartma kumaş rengi: gri, beyaz, krem

Rulo Çatı Pergola Fiyatı

Garantili ürün hizmeti veren firmamızdan istediğiniz zamanlar da Tente Sistemi, rulo çatı pergolaları için de onarım, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz için size sabit bir fiyat sunamıyoruz. İzmir Rolling Roof Tente Pergola fiyatları kullanılan malzemeye, kurulum yerinin büyüklüğüne, eklenecek isteğe bağlı parçalara, kumaşa ve parçaların boyutuna bağlıdır.

İşinizi ve yapınızı inşa etmek için hangi pergola sistemini kullanacağınıza karar vermemiş olabilirsiniz. Ürünlerimizi ve projelerimizi keşfederek firmamızın Tente Sisteminin ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan pergola modelini belirlemek için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Hala kararsızsanız firmamızla en kısa zaman da Tente Sistemi ile iletişime geçerek Pergola sisteminin model ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız güler yüzlü çalışanları ile kaliteli hizmet uygun fiyat sunmaktadır. Tüm  tente ihtiyaçlarınızda firmamızdan güler yüzlü kaliteli hizmet alabilirsiniz